Image

O nas

W małej miejscowości Karwia, 100 m od plaży, znajduje się urokliwy Dworek Bursztynowy. Swoim gościom oferuje wypoczynek w sprzyjającym morskim mikroklimacie, przytulne pokoje i apartamenty, wyjątkowe Bursztynowe SPA oraz smakowitości serwowane na co dzień w restauracji oraz w koktajlbarze. Na miejscu czeka na Państwa niezwykła atmosfera, o którą szczególnie zadba życzliwa i profesjonalna obsługa.

Jak twierdzą specjaliści, występujący w Karwi mikroklimat leczniczo wpływa na górne drogi oddechowe i serce ze względu na jod łączący się z zapachem nieopodal rosnącego lasu sosnowego.

Mamy więc szczęście. Korzystne położenie przy plaży i porastającym wydmy lesie sprawia, że Dworek Bursztynowy oprócz atrakcji i dogodności, które proponuje swoim Gościom, daje też możliwość wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu i w otoczeniu pięknej przyrody.

Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy stylowe i komfortowe apartamenty, pokoje z balkonami/tarasami oraz mniejsze pokoje klimatyczne.

Życzymy Państwu niezapomnianego wypoczynku.

Karwia

Atrakcje w okolicy

Niezapomniane wakacje w Dworku Bursztynowym.

Jeśli odwiedzaliście nas już wcześniej, zaskoczy Was nowa, estetyczna i odświeżona odsłona tego miejsca. Zachowując wyjątkowe atuty Dworku...

Uczta dla podniebienia. Nowy Koktajbar.

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nowy Koktajlbar, dostępny zarówno dla gości Dworku, jak również wszystkich...